icon

Sygic GPS Navigace pro Android

Bezplatná aplikace s možností zakoupení Prémiové licence

Aký je rozdiel medzi aplikáciami Sygic GPS Navigácia a Sygic Car Navigácia?

Sygic GPS Navigácia & Offline Mapy a Sygic Car Navigácia sú samostatné aplikácie vyvíjané za konkrétnym účelom. Aplikácie je možné na prvý pohľad jednoducho rozlíšiť, nakoľko každá z nich má svoju vlastnú ikonu a dizajn:

Sygic GPS Navigácia & Offline Mapy pre Android

Ikona aplikácie:

Sygic GPS Navigácia & Offline Mapy pre Android je aplikácia určená pre Váš smartfón alebo tablet a ktorá inak funguje bez žiadneho iného príslušenstva, ktoré by nebolo priamo v zariadení (výnimku tvoria iba zariadenia ktoré nemajú priamo zabudovaný GPS modul - ak si preto prajete používať akúkoľvek Sygic navigáciu offline, budete potrebovať externý prenosný GPS prijímač.) Aplikácia Vás dokáže tak navigovať offline (bez pripojenia na internet), pokiaľ si samozrejme stiahnete dopredu mapy všetkých krajín, kde navigáciu budete potrebovať. Je určená pre užívateľov, ktorí jazdia osobným autom a nevyžadujú špecifické podmienky na výpočet trasy, dopravné obmedzenia alebo obmedzenia pre určitý druh vozidiel. Oficiálnu stránku s pomocou a množstvom užitočných informácii pre túto aplikáciu nájdete na tomto odkaze.

Sygic Car Navigácia pre Android

Ikona aplikácie:

Sygic Car Navigácia pre Android je aplikácia, ktorá podporuje prepojenie Smartfónu s autom, čím Vám umožňuje prehrávať navigáciu priamo na displej Vášho autorádia. Momentálne je táto funkcia dostupná len v aplikácii Sygic Car Navigation a len pre zariadenia, ktoré podporujú MirrorLink 1.1 a vyššie. Smartfón stačí prepojiť s autorádiom za pomoci kábla a následne vybrať Sygic ako aplikáciu z obrazovky auta. Táto aplikácia tiež ponúka možnosť zakúpiť si navigáciu len pre smartfón bez tejto konektivity, pokiaľ Vám rozhranie v aplikácii Sygic Car Navigation vyhovuje viac ako v Sygic GPS Navigation. Oficiálnu stránku s pomocou a množstvom užitočných informácii pre túto aplikáciu nájdete na tomto odkaze.

Môžem preniesť svoju Premium licenciu pre aplikáciu Sygic GPS Navigation do aplikácie Sygic Car, alebo opačne?

Prémiové licencie platia v aplikáciách, pre ktoré ich kupujete. Nie je možné preniesť, zameniť alebo inak aktivovať licenciu z jednej aplikácie Sygic do druhej, pretože sa jedná o licenciu pre konkrétny softvér. Prosím, zvážte tento fakt predtým, ako si aplikáciu vyberiete, aby ste si vybrali aplikáciu, ktorá najviac vyhovuje Vašim potrebám.

Ďalej zvážte prosím fakt že tiež nie je možné prenášať licencie medzi jednotlivými platformami (napríklad z Androidu na iOS, alebo naopak). Prémiové produkty sa ponúkajú len pre konkrétne aplikácie a platformy.

Zpět na přehled

Rozdíl mezi bezplatnou a Prémiovou verzi

Sygic GPS Navigation compared to Google Maps and Waze

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.