icon

Sygic GPS Navigace pro Android

Bezplatná aplikace s možností zakoupení Prémiové licence

Čo ak prémiové funkcie prestanú fungovať?

Niekedy, poškodený súbor môže spôsobiť, že prémiové funkcie ktoré ste si zakúpili prestanú fungovať, napriek tomu že ich máte v zozname vašich aktivovaných licencií v Sygic Menu > Sygic Obchod > Všetky vaše licencie.

Pokiaľ svoje licencie vidíte v tomto zozname, ale nie je možné ich používať a sú na nich ikonky zámku, prosím vykonajte tieto kroky:

  1. Otvorte správcu súborov (napríklad Total Commander z Google Play Store) a choďte do Android/data/com.sygic.aura/files/Maps/, buď v internej pamäti alebo na SD karte, podľa toho kam ste nainštalovali Sygic aplikáciu.
  2. Vymažte súbory „content.info“ a „content.lic“
  3. Opätovne spustite Sygic aplikáciu, pričom buďte pripojený k internetu aby sa aplikácia mohla pripojiť k našim serverom.

Po spustení aplikácie sa tieto súbory samé stiahnu a prémiové funkcie by mali opäť fungovať.

V prípade, že ste zmenili zariadenie, prosím nezabudnite, že licencie si najprv musíte aktivovať manuálne. Ako na to, nájdete v tomto článku.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Mapy sú neaktuálne

Prečo Sygic aplikácia spotrebovala veľké množstvo mobilných dát?

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.