icon

Sygic Car Navigation

GPS Navigácia pre Android a iOS, s možnosťou prepojenia s kompatibilným vozidlom

Dopravné informácie

Ušetrite čas a peniaze. Nájdite najrýchlejšiu cestu do vašej destinácie na základe aktuálnych informácií o premávke. Vaša trasa bude neustále upravovaná podľa situácie na cestách. Akonáhle sa objaví zápcha alebo zdržanie na vašej ceste, budete automaticky presmerovaný na najrýchlejšiu možnú trasu.

Ako si zakúpiť a aktivovať Dopravné informácie ?

Službu Dopravné informácie si môžete zakúpiť priamo v aplikácii cez Menu > Sygic Store > Dopravné informácie > vyberte si región a stlačte tlačidlo Kúpiť.

V prípade, že máte už zakúpenú službu Dopravné informácie a chcete ich obnoviť, prosím prihláste sa cez Sygic Menu > nastavenia > pripojenie s účtom, ktorý ste použili pri nákupe.

Koľko dát spotrebuje táto služba ?

Záleží to od okolností. Vo väčšine prípadov sa jedna o 1-2 megabajty (MB) na jednu hodinu používania, avšak v niektorých situáciách by to mohlo byť viac, dokonca až do 10 MB dát.

Ktoré krajiny sú zahrnuté v tejto službe ?

Andora, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Fínsko, Gibraltár, Grécko, Holandsko, Island, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Portugalsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Veľká Británia, Írsko, Česká Republika, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko

Upozorňujeme, že služba funguje len s pripojením sa na internet.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Head up displej

Auto Konektivita

Související články

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.

Odesláno! V průběhu následujících 48 hodin Vás budeme kontaktovat.