icon

Sygic Truck Navigation

Offline GPS navigation for trucks & RV with maps & routing for large vehicles

Prečo si vybrať Sygic Truck Navigáciu?

Sygic ponúka najsťahovanejšiu offline navigačnú aplikáciu na svete, ktorej verí viac ako 150 miliónov používateľov.

Sygic Truck Navigation je OFFLINE navigácia - najnovšie mapy sú uložené v zariadení, takže internetové spojenie je potrebné iba pri mapových aktualizáciach.

Sygic ponúka mapy od prémiových mapových poskytovateľov (Navteq/HERE) a dodáva časté mapové aktualizácie bez ďalších poplatkov po dobu troch rokov.

Nastavenia pre kamióny

Jednou so špecifických doplnkov tejto aplikácie sú nastavenia pre kamióny.
Svoj Sygic Truck môžete nastaviť podľa parametrov nákladného vozidla, je možnosť pridať výšku, šírku, dĺžku, váhu, zataženie nápravy Vášho vozidla a vďaka tomu sa vyhnúť cestám, ktoré nie sú vhodné pre Vaše vozidlo.

Navigovanie

Po tom, ako ste si nastavili vlastnosti Vášho kamióna, môžete vypočítať trasu, Daná trasa bude vypočítaná na základe parametrov, ktoré ste zadali a obmedzení v mapových dátach.

Na nasledujúcich obrázkoch môžete vidieť rozdiely na tej istej trase. Prvá trasa je vypočítaná na základe atribútov kamiónu a druhá bez.

Väčšina centier miest bude považovaná za zónu, kde nemožno jazdiť (označená šedou farbou v aplikácií), jedine ak by ste mali cieľ v danom mieste.
Ak by plánovanie trasy prebehlo vo večerných hodinách a časový interval cieľa je nastavený napríklad od 7:00 do 9:00, aplikácia Vás požiada o nastavenie iného cieľového bodu a ak odmietnete, tak Vás navigácia dovedie do najbližšieho možného bodu.

Ak prídete do cieľa v danom časovom intervale, budete sa tam môcť dopraviť.
Ak je potrebné nejaké špeciálne povolenie na prístup do cieľa v centre mesta, aplikácia bude automaticky počítať s tým, že ho máte.

Taktiež si môžete nastaviť, či náklad kamióna je nebezpečný (výbušný alebo škodlivý pre vodu). Každá z týchto možností ovplyvňuje výpočet trasy. Napríklad na nasledujúcich obrázkoch môžete vidieť, že trasa, kde je náklad kamióna označený ako výbušný, neobsahuje prejazd tunelom a pri trase, kde tento parameter označený nebol, bol prejazd tunelom povolený.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Rozdiely medzi Sygic GPS Navigation a Sygic Truck Navigation

Související články

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.