icon

Sygic GPS Navigation for iOS

Free app with option to buy Premium or Premium + Traffic licenses.

Prečo vylepšiť Vašu licenciu na Premium + Traffic?

Toto vylepšenie Vám umožní vyťažiť čo najviac z Vašej Sygic GPS Navigácie. Pridanie dopravných informácii (Traffic) v reálnom čase zdvihne Váš zážitok z jazdy na vyššiu úroveň.

Zakúpením Vylepšenia na Prémium + Traffic získate náš produkt, ktorý obsahuje všetky Prémiové funkcie ako napríklad :

Prečo je užitočné mať službu dopravných informácií (Traffic) pri navigovaní?

Dopravné informácie sú veľmi dôležitou časťou navigácie, keďže pomáhajú zlepšiť vypočítanú trasu na základe aktuálnej situácie na ceste. Keď plánujete Vašu cestu, je veľmi dôležité aby ste vedeli koľko času Vám to skutočne zaberie. Sygic ponúka výnimočnú službu dopravných informácii pre kontinent (Európa, Ázia, Afrika, Severná/Južná Amerika, Stredný východ, Austrália a Nový Zéland), alebo pre celý svet, ktorá Vám ponúka presné dopravné informácie na základe dát TomTom Traffic.

Už viac nebudete musieť mrhať Vaším drahocenným časom v dopravných zápchach. Či už je to nehoda alebo práca na ceste - jednoducho sa akémukoľvek zdržaniu na ceste vyhnete. Najlepšia cesta do Vášho cieľa je počas cesty upravovaná na základe dopravných informácií v reálnom čase, ktoré sú aktualizované každé dve minúty. Ak sa na ceste vyskytne nové zdržanie, automaticky dostanete návrh rýchlejšej cesty. Všetko čo potrebujete spraviť je potvrdiť zmenu trasy na rýchlejšiu a hlasová navigácia Vás šťastne dovedie do cieľa v najlepšom možnom čase.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Potrebuje služba Traffic pripojenie na internet? Aká je spotreba dát?

Související články

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.