icon

Sygic GPS Navigation for iOS

Free app with option to buy Premium or Premium + Traffic licenses.

Dopravné informácie (Traffic - online služba)

Dopravné informácie sú služby, ktoré vám poskytujú návrhy rýchlejších trás na základe dopravných zápch alebo uzávierok ciest. Podrobnejšie informácie o službe nájdete v nasledujúcom blogovom článku: Aktuálne dopravné informácie - Ako to funguje?.

Upozorňujeme, že funkcia Dopravné informácie (Traffic) vyžaduje aktívne pripojenie na internet.

Licenciu pre Traffic je možné zakúpiť priamo v aplikácii, ak už máte zakúpenú a aktivovanú licenciu Premium alebo ako novú licenciu Premium + Traffic.
Upozorňujeme, že Traffic môže byť zakúpená samostatne len pre Európu, pre iné regióny sa dá Traffic zakúpiť len ako súčasť balíka Premium + Traffic.

Ak chcete zakúpiť licenciu Traffic Európa alebo inováciu na licenciu Premium + Traffic (k dispozícii, keď je aktívna predchádzajúca licencia Premium), postupujte podľa informácií a krokov v tomto článku.

Množstvo dát spotrebovaných dopravnou službou sa líši a závisí od množstva krajín, ktoré ste si stiahli a od množstva incidentov okolo vás vo všeobecnosti. Vo väčšine prípadov bude spotreba približne 1 až 2 megabajty (MB) za hodinu používania, avšak v niektorých situáciách by to mohlo byť viac, dokonca až do 10 MB dát.

Ktoré krajiny sú podporované službou Traffic?

Ázia:
Hong Kong, India, Indonézia, Macao, Malajzia, Singapur, Taiwan, Thajsko

Severná Amerika:
Kanada, Mexiko, Spojené štáty

Južná Amerika:
Argentína, Brazília, Čile, Kolumbia

Afrika:
Egypt, Lesotho, Južná Afrika, Maroko

Európa:
Andora, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Poľsko , Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Ukrajina, Veľká Británia

Australia:
Austrália, Nový Zéland

Stredný východ:
Bahrajn, Kuvajt, Omán, Katar, Saudská Arábia, Spojené arabské emiráty

Čo robiť, ak v aplikácii nevidíte Traffic??

  1. Najskôr sa uistite, že ste pripojení k internetu, prihlásili ste sa so Sygic účtom, ktorý ste použili pri kúpe licencie Traffic a či je aktívna (je zobrazená v Menu → Sygic Store → Obnoviť/Spravovať nákupy)

  2. Musíte sa nachádzať v krajine, v ktorej máme dopravné služby. Aktuálne pokrytie našich služieb nájdete vyššie.

  3. Uistite sa, že máte aktivovaný Traffic v Menu → Nastavenia → Zobrazenie → Dopravné informácie

  4. Reštartujte prosím aplikáciu. Ak to nepomôže, skúste prosím reštartovať aplikáciu do pôvodných nastavení v Menu → Nastavenia → Obnoviť pôvodné nastavenia.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Head Up Display

Související články

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.