icon

Sygic GPS Navigation for iOS

Free app with option to buy Premium or Premium + Traffic licenses.

CarPlay a Sygic GPS Navigation pre iOS

Sygic s CarPlay môžete používať dvomi spôsobmi:

Bez zakúpenia doplnku Premium for CarPlay – aplikácia bude fungovať pri prepojení s CarPlay bez Premium funkcií (3D mapy, hlasová navigácia, rýchlostné limity, aktuálna rýchlosť). Aplikáciu s CarPlay však môžete používať bezplatne s vyhľadávaním cieľa, 2D mapami, doživotnými aktualizáciami máp a routingom.

S doplnkom Premium for CarPlay, ktorý odomkne Premium funckie aj pre použitie s CarPlay. Tento doplnok odomkne v rámci CarPlay tieto funkcie: 3D mapy, hlasová navigácia, rýchlostné limity, aktuálna rýchlosť

Premium for CarPlay doplnok vyžaduje iOS 12 alebo vyšší. Vyžaduje sa Sygic GPS Navigation verzia 17.6.0 alebo vyššia (skontrolovať verziu si môžete v Sygic aplikácii v menu → Nastavenia → Informácie → O produkte).

Prečo musím platiť za CarPlay?

Sygic môžete používať prostredníctvom pripojenia cez CarPlay s vyhľadávaním, 2D mapami, bezplatnými aktualizáciami a výpočtom trasy zdarma.

Použitie prémiových funkcií obrazovke auta však podlieha dodatočnej licencii od nášho poskytovateľa máp a musíme dodržiavať tieto obchodné podmienky.

Vždy je v našom záujme poskytovať našim zákazníkom najlepšiu navigáciu za čo najnižšiu cenu.Veríme, že cena za celoživotnú licenciu pre konektivitu CarPlay je stále prijateľná v porovnaní so zabudovaným navigačným softvérom v nových autách predávaným za stovky eur bez garantovaných bezplatných aktualizácií.

Ako kúpiť Premium for CarPlay?

Doplnok si môžete zakúpiť priamo v aplikácii nasledovným spôsobom:

 1. Choďte do Sygic Menu → Sygic Store
 2. Vyberte Premium for CarPlay
 3. Stlačte tlačidlo s cenou v pravom hornom rohu
 4. Potvrďte nákup svojim Apple ID heslom alebo odtlačkom prstu

Ako prepojiť Sygic so systémom Apple CarPlay?

Pre prepojenie telefónu s Vaším autom prosím postupujte nasledovne:

 1. Uistite sa, že Vaše auto podporuje CarPlay.
 2. Povoľte Siri v aplikácii Nastavenia → Siri a vyhľadávanie → Aktivovať Siri tlačidlom Domov (zapnutá funkcia Siri je potrebná pre používanie CarPlay vo všeobecnosti).
 3. Naštartujte Vaše auto
 4. Zapojte USB kábel z telefónu do auta. USB prípojka môže byť označená ikonkou CarPlay alebo Smartfónu.
 5. CarPlay menu sa objaví na obrazovke auta. Spomedzi ikoniek aplikácií si vyberte Sygic.
 6. Teraz ste pripravený vybrať si destináciu a navigovať sa.

Alternatívne si môžete spustiť Sygic na telefóne ešte pred pripojením. Keď už aplikácia beží na Vašom telefóne (je možné si aj dopredu nastaviť trasu), jednoducho pripojte telefón k autu pomocou USB kábla a Sygic sa automaticky zobrazí na obrazovke Vášho auta.

Riešenie problémov

Pokiaľ CarPlay nefunguje ako by mal, uistite sa, že Váš iPhone má najnovšiu verziu iOS. Následne vykonajte tieto kroky - po každom kroku vyskúšajte, či už CarPlay funguje:

 1. Ak sa CarPlay nespustí automaticky, nájdite ikonku CarPlay na obrazovke Vášho auta.
 2. Reštartujte Váš telefón a auto.
 3. Uistite sa, že Siri je povelené v aplikácii Nastavenia → Siri a vyhľadávanie → Aktivovať Siri tlačidlom Domov (vypínač vedľa tejto možnosti musí byť zelený).
 4. Ak Váš iPhone nie je detekovaný funkciou CarPlay, uistite sa, že CarPlay nie je zakázaný. V telefóne choďte do aplikácie Nastavenia → Čas pred obrazovkou → Obsah a Súkromie. Ťuknite na Povolené apky a uistite sa, že CarPlay je povolený.
 5. Choďte do Nastavenia → Všeobecné → CarPlay, vyberte Vaše auto a ťuknite na Odstrániť toto auto.
 6. Skontrolujte pripojenie kábla, skúste použiť iný USB kábel a iný USB port, pokiaľ ich máte v aute viac.
 7. Ak je to potrebné, nainštalujte si aktualizácie firmvéru vo Vašom aute.

Zpět na přehled

Rýchlostné radary

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.