icon

Sygic GPS Navigace pro Android

Bezplatná aplikace s možností zakoupení Prémiové licence

Sygic aplikácia nejde spustiť, padá, zamŕza

V prvom rade sa Vám chceme ospravedlniť za takúto skúsenosť. Nižšie nájdete nášho interaktívneho pomocníka, kde nájdete bežné riešenia podobných problémov.

Pokiaľ sa Vám zobrazí systémová hláška, že "Sygic prestal pracovať", alebo že "Sygic nereaguje" prosím, pošlite nám zuvedeného okna Report, na základe ktorého obdržíme informácie o príčinách tejto chyby.

Zaslaním takejto správy nás priamo nekontaktujete, ani nám neposielate správu. Dáta o padnutí alebo zamrznutí aplikácie sa anonymizovane zbierajú do Google Konzoly, (čo reálne znamená, že nevieme kto nám poslal tieto dáta, v resp. report).

Ak si prajete kontaktovať nás priamo ohľadom padania aplikácie, prejdite si prosím kroky v interaktívnom pomocníkovi nižšie a kontaktujte nás na jeho konci, ak v ňom nenájdete riešenie problému.

1. Vypnite a znovu zapnite Vaše zariadenie

Vylúči sa tým malá alebo náhodná chyba systému.

Pomohla Vám tato instrukce?

2. Vynútiť ukončenie a vyprázdniť cache

Pokiaľ aplikácia prestane reagovať alebo sa problémy opakujú, vynúťte zastavenie aplikácie a vymažte pamäť cache, a to v nastavenia Vášho zariadenia > Aplikácie > Sygic.

Pomohla Vám tato instrukce?

3. Dá sa spustiť aplikácia?

Ak sa aplikácia nespúšťa, prosím preskočte tento krok. Choďte do Menu > Nastavenia a ťuknite na ikonku 3 bodiek v pravom hornom rohu a vyberte „Obnoviť pôvodné nastavenia“. Vypnite a znovu zapnite aplikáciu. Toto by malo pomôcť ak bol problém v nastaveniach.

Pomohla Vám tato instrukce?

4. Je aplikácia nainštalovaná v internej pamäti, alebo na SD karte?

Pokiaľ máte aplikáciu uloženú na SD karte, skúste ju presunúť do internej pamäte. Pokiaľ je problém iba ak je Sygic nainštalovaný na konkrétnej SD karte, tak ide pravdepodobne a chybu SD karty - v tom prípade máte 2 možnosti:

  1. SD kartu naformátovať (v tom prípade si prosím zálohujte všetky dáta na iné pamäťové médium, nakoľko formátovanie všetky dáta z SD Karty zmaže)
  2. Kartu vymeniť . Pokiaľ sa jedná o internú/hardvérovú chybu karty, je možné, že ani formátovanie chybu nevyrieši.

Pomohla Vám tato instrukce?

5. Ako úplne poslednú možnosť skúste preinštalovať aplikáciu

Aplikácia Sygic GPS Navigácia & Mapy pre Android môže byť jednoducho odinštalovaná odlinštalovaním aplikácie cez obchod Google Play alebo cez nastavenia v telefóne → Aplikácie. Po odinštalovaní môžete aplikáciu znovu nainštalovať prostredníctvom obchodu Google Play.

Ťuknite na "Odinštalovať"

Ťuknite na "Inštalovať"

(NEPOVINNÉ)

Ak by ste si radi zálohovali vaše mapy, obľúbené a iné osobné údaje, prosím skopírujte nasledujúce priečinky a súbory do iného priečinku vo vašom telefóne alebo ich presuňte do počítača:

Android/data/com.sygic.aura/files/Maps/ - Mapy
Android/data/com.sygic.aura/files/Android/settings2.dat - Nastavenia aplikácie
Android/data/com.sygic.aura/files/Res/db/items.dat - Vaše uložené obľúbené lokácie
Android/data/com.sygic.aura/files/Res/itinerary/ - Uložené trasy
Android/data/com.sygic.aura/files/Res/travelbook/ - Údaje z cestovného denníka

Po reinštalácii aplikácie skopírujte uložené údaje naspäť do týchto priečinkov.

Pomohla Vám tato instrukce?

Ďakujeme, že ste použili nášho interaktívne pomocníka. Teší nás, že Vám pomohol vyriešiť chybu. Prajeme Vám pekný deň a šťastnú cestu so Sygicom!

Pokiaľ Vám žiadne z riešení nepomohlo, prosím kontaktujte nás a priložte nasledujúce informácie (čím viac informácii poskytnete, tým rýchlejšie budeme vedieť problém vyriešiť) aby sme Vám mohli pomôcť vyriešiť problém:

  • Model zariadenia na ktorom máte problémy
  • Akú verziu operačného systému máte na danom zariadení
  • Verzia Sygic aplikácie (verziu nájdete v Sygic Menu > Nastavenia > Informácie > Informácie o produkte, alebo Android Nastavenia > Aplikácie > Sygic)
  • Prosím popíšte Vaše kroky, ktoré viedli od spustenia aplikácie až po jej spadnute alebo zamrznutie
  • Pomôže nám aj približný čas, kedy aplikácia prestala pracovať.
  • Ako často aplikácia padá.

Napište nám

Zpět na přehled

Nastavenie hlasu a jazyka

Sygic aplikácia sa nevie pripojiť na servery

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.