icon

Sygic GPS Navigace pro Android

Bezplatná aplikace s možností zakoupení Prémiové licence

Spravovanie máp

Mapy ktoré Sygic navigácia používa sú uložené vo Vašom zariadení. Vašu prvú mapu si vždy stiahnete pri prvom spustení aplikácie po inštalácii. Stiahnuť ďalšie mapy alebo si vymazať už stiahnuté môžete kedykoľvek v aplikácii cez Menu > Mapy.

Pridávanie máp

  1. Ťuknite na ikonu hlavného menu v ľavom hornom rohu hlavnej obrazovky.
  2. Vyberte položku „Mapy“. Zobrazia sa Vám mapy ktoré už máte stiahnuté.
  3. Ťuknite na zelenú ikonku „+“ v pravom dolnom rohu.
  4. Vyberte región.
  5. Vyberte krajinu ktorú potrebujete a ťuknutím na ňu začnite sťahovanie.

Country Split – rozdelenie krajín na menšie časti

Od verzie 17.3.8 je v Sygic GPS Navigácii implementovaná nová funkcie „Country Split“. Jedenásť najväčších máp (čo sa týka veľkosti dát) bolo rozdelených na menšie logické celky. Keď narazíte na takúto mapu v zozname máp, bude pri nej napísaná poznámka „obsahuje regióny“ a keď na ňu ťuknete, zobrazí sa zoznam všetkých jej častí. Buď si stiahnete všetko naraz alebo len časti ktoré potrebujete a ušetríte miesto na úložisku.

Mapy ktoré boli rozdelené na menšie časti: Austrália, Brazília, Kanada, Francúzsko, Nemecko, India, Taliansko, Mexiko, Rusko, Španielsko, Spojené Kráľovstvo.

Koľko máp si môžem stiahnuť?
Sťahovanie máp nie je nijako obmedzené, pokiaľ máte dostatok voľného miesta na Vašom zariadení. Avšak odporúčame sťahovať iba mapy ktoré potrebujete a budete používať.
Sťahovanie veľkého množstva zbytočných máp ktoré nebudete využívať môže mať za následok spomalenie vyhľadávania a ukazovanie irelevantných výsledkov. Taktiež pravidelná aktualizácia máp zaberie viac času a dát a potencionálne sa celkovo môže spomaliť chod aplikácie.

Mazanie máp

  1. Ťuknite na ikonu hlavného menu v ľavom hornom rohu obrazovky.
  2. Vyberte položku „Mapy“. Zobrazia sa Vám mapy ktoré už máte stiahnuté.
  3. Vedľa každej mapy je napravo malá ikonka smetného koša, stačí na ňu ťuknúť a mapa sa vymaže a uvoľní miesto na vašom zariadení.

Ďalšie informácie o mapách nájdete v článkoch Mapové aktualizácie a Problémy pri sťahovaní.

Zpět na přehled

Ako zálohovať lokácie z obľúbených, uložené trasy a vlastné body záujmu (POIs)?

Ako presunúť aplikáciu Sygic na SD kartu?

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.