icon

Sygic GPS Navigace pro Android

Bezplatná aplikace s možností zakoupení Prémiové licence

Ako si dopredu naplánovať trasu na našej webovej stránke

Pomocou tohto nástroja si môžete naplánovať trasu v predstihu na Vašom počítači a následne ju poslať do Sygic aplikácie vo Vašom mobilnom zariadení.

Krok 1: Otvorte si stránku maps.sygic.com a vytvorte si trasu

Kliknite na modré tlačítko so šípkou vedľa vyhľadávacej lišty (obrázok 1). Otvorí sa Vám Plánovač trás. Začnite vyhľadávať štartovací bod (A) a cieľový bod (B), prípadne stačí pre zvolenie týchto bodov iba kliknúť na konkrétne miesto na mape. Po vytvorení trasy je tiež možné pridať prejazdné body trasy (stačí kliknúť na Pridať bod trasy).
Potom kliknite na Poslať do GPS Navigácie (obrázok 2) a vyplňte Vašu emailovú adresu. Potvrďte email kliknutím na Poslať (obrázok 3). Zašleme Vám e-mail, ktorý bude obsahovať odkaz na všetky vaše body trasy.

Krok 2: Na Vašom mobilnom zariadení si otvorte e-mail, ktorý sme Vám zaslali

Na telefóne alebo tablete, kde máte nainštalovanú aplikáciu Sygic, si otvorte emailovú správu ktorú ste od nás dostali. Kliknite na modré tlačidlo Start Navigation. Tým sa otvorí Sygic aplikácia a ukáže Vám náhľad trasy. Potom stačí kliknúť na Štart a spustí sa navigovanie.

Ak sa pri kliknutí na tlačidlo z emailu aktuálne nenachádzate blízko bodu A, ktorý ste si zvolili ako štartovací bod na našej stránke, aplikácia Sygic Vám zobrazí okno s dvomi možnosťami:

Preskočiť štartovací bod – trasa sa vypočíta z Vašej aktuálnej polohy do destinácie, ktorú ste si zvolili na stránke
Ponechať štartovací bod – ak sa chcete najprv navigovať do bodu A, ktorý ste si zvolili na stránke, bude pridaný ako prejazdný bod Vašej trasy

Riešenie problémov

Trasa vypočítaná aplikáciou Sygic je odlišná od trasy na stránke maps.sygic.com
Toto nie je chyba a môže sa to stať. Stránka maps.sygic.com a aplikácia Sygic používajú odlišný algoritmus pre výpočet trás. Vždy budú však zachované Vaše nastavené body: štart, prejazdné body a cieľ.

Ulica alebo adresa, ktorú vidím na stránke, sa nezobrazuje v aplikácii.
Stránka maps.sygic.com používa online mapu s dátami od odlišného poskytovateľa, ako máme v samotnej aplikácii. Prosím, zašlite nám akékoľvek chýbajúce miesta alebo problémy na mape cez tento odkaz: Mapy sú neaktuálne.

Trasa v aplikácii je časovo dlhšia, ako tá na stránke.
Stránka maps.sygic.com aktuálne nezohľadňuje dopravné informácie, pričom aplikácia Sygic tieto dáta berie do úvahy (ak máte túto službu aktivovanú).

Niečo sa pokazilo a nepodarilo sa mi naplánovať trasu, alebo ju otvoriť v Sygic aplikácii.
Ak by ste narazili na akékoľvek problémy pri používaní Plánovača trás alebo otvorení trasy v Sygic aplikácii, prosím kontaktujte nás kliknutím na tlačidlo Napíšte nám, ktoré nájdete nižšie, a skúste problém popísať čo najpodrobnejšie.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Vytvorenie .rupi súboru pre importovanie vlastných miest záujmu do Sygic navigácie

Prehrávanie hlasových inštrukcií keď máte telefón prepojený s autom (Bluetooth)

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.