icon

Sygic GPS Navigace pro Android

Bezplatná aplikace s možností zakoupení Prémiové licence

Ako zmeniť počiatočný bod trasy?

Pokiaľ si nezvolíte inak, ako počiatočný bod pri vytváraní cesty bude zvolená Vaša aktuálna pozícia. Od verzie 17.3.x sme pridali možnosť ho jednoducho zmeniť a ako počiatočný bod si vybrať akúkoľvek pozíciu na mape.
Väčšinou sa to hodí hlavne v prípade, že si chcete už dopredu pripraviť trasu na ktorú sa v budúcnosti chystáte. Trasu ktorú si takto pripravíte si potom môžete uložiť medzi obľúbené položky.

Pokiaľ zmeníte počiatočný bod trasy, môžete spustiť iba prehľad trasy. Nie je možné začať navigáciu, nakoľko Vaše aktuálna pozícia je odlišná od počiatočného bodu trasy. Prehľad bude simulovať jazdu po vytvorenej trase.

Nezáleží na tom, akým spôsobom si zmeníte počiatočný bod, jednoducho vyberte bod ťuknutím priamo na mape alebo použite vyhľadávaciu lištu. Následne otvorte detaily daného bodu posunutím prsta z dola nahor a vyberte možnosť „Nastaviť ako štartovací bod“.

Zelená ikonka s písmenom „A“ reprezentujúca počiatočný bod sa zobrazí na Vami vybranom mieste. Potom si už len vyberiete destináciu rovnakým spôsobom ako keby ste počiatočný bod nemenili.

Zpět na přehled

Ako vytvoriť trasu?

Ako pridať body trasy

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.