icon

Sygic GPS Navigace pro Android

Bezplatná aplikace s možností zakoupení Prémiové licence

Aktualizácie aplikácie

Všetky aktualizácie sú realizované pomocou Google Play Store. Pokiaľ bude k dispozícii aktualizácia, budete na to upozornený v lište upozornení alebo, pokiaľ máte nastavené automatické aktualizácie, sa aplikácia aktualizuje sama, hneď ako sa pripojíte k internetu pomocou WiFi siete.

Ako aktualizovať aplikáciu pomocou Google Play manuálne:

  1. Spustite aplikáciu Google Play a choďte do Moje Aplikácie
  2. Vyberte Navigácia a Mapy Sygic and ťuknite aktualizovať
  3. Po tom ako sa aktualizuje, prosím otvorte Sygic aplikáciu aby sa aktualizácia mohla úplne dokončiť

Prečo niektorý používatelia majú inú verziu ako ja?

Niekedy nie všetci používatelia majú rovnakú verziu aplikácie. Je to preto, že využívame funkciu Google Play „Staged Roll-out“, ktorá nám umožní kontrolovať počet používateľov, ktorý dostanú novú aktualizáciu (rozhodujeme iba o počte, nie kto konkrétne dostane aktualizáciu a kto nie). To nám umožňuje rýchlo reagovať na problémy vzniknuté v novej verzii bez toho aby postihli všetkých používateľov naraz. Taktiež nám to umožňuje monitorovať online služby, aby mohli bezchybne zvládnuť narastajúci počet používateľov (napríklad ak aktualizácia zahrňuje nové mapy). Nakoniec aktualizáciu dostanú všetci, väčšinou v priebehu niekoľkých dní.

Snažíme sa aktualizácie nasadzovať s najvyššou opatrnosťou, aby sme dosiahli čo najlepšiu a bezproblémovú skúsenosť pre našich zákazníkov.

Nevidím žiadne dostupné aktualizácie na Google Play Store!

V tomto prípade máte na vašom zariadení najnovšiu verziu Sygic aplikácie.

Môžem si stiahnuť aktualizáciu priamo od vás?

Nie. Všetky aktualizácie sa vykonávajú pomocou Google Play Store. Avšak v špeciálnych prípadoch, pri riešení technických problémov sme schopný poskytnúť aktualizácie. Prosím zoberte na vedomie, že táto možnosť pripadá do úvahy výhradne v prípade technických komplikácií.

Zpět na přehled

Aktualizace map

Související články

Are you happy with Sygic GPS Navigation?

Share it please

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.