icon

Sygic Car Navigation

GPS Navigácia pre Android a iOS, s možnosťou prepojenia s kompatibilným vozidlom

Prečo si vybrať Sygic Car Navigácia?

Sygic Car Navigácia je svetovo najsťahovanejšia offline navigácia špeciálne upravená pre konektivitu s obrazovkou palubného systému auta a s ovládaním cez tlačidlá palubného systému/tlačidlami na volante. Aplikácia beží na vašom zariadení s operačným systémom iOS/Android a zároveň je napojená na palubný systém dostupný v modeloch áut vybraných značiek. Stačí pripojiť telefón pomocou kábla a ste pripravený vyraziť. Zoznam výrobcov áut s vybranými modelmi podporujúcich MirrorLink funkciu nájdete tu

Sygic Car Navigácia ponúka prepracovaný dizajn máp v 3D zobrazení s množstvom ďalších funkcií, ktoré vás budú sprevádzať počas vašich ciest. Aplikácia nevyžaduje internetové pripojenie, nakoľko sú všetky mapy uložené na vašom zariadení. Zoznam mobilných zariadení podporujúcich Mirrorlink funkciu nájdete tu

Ovládanie aplikácie je veľmi jednoduché, no zároveň ponúka rozšírené nastavenia pre ľudí, ktorí vyžadujú viac ako len jednoduché navigovanie z bodu A do bodu B.

Aplikácia bola navrhnutá hlavne pre prepojenie so systémom v aute, ale taktiež ponúka možnost navigovania priamo cez telefón.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Rozdíl mezi Sygic GPS a Sygic Car Navigacemi

Související články

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.

Odesláno! V průběhu následujících 48 hodin Vás budeme kontaktovat.