icon

Sygic Car Navigation

GPS Navigácia pre Android a iOS, s možnosťou prepojenia s kompatibilným vozidlom

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Mirrorlink?

Pomocou USB kábla môžete pripojiť váš telefon podporujúci toto prepojenie cez Mirrorlink 1.1 funkcionalitu (Škoda, Volkswagen, Seat, Peugeot, Citroën, Honda, Suzuki ...).

Na vašom zariadení musí byť nainštalovaná navigácia Sygic Car a váš telefón musí byť odomknutý, takže prosím skontrolujte ci máte odomknutú obrazovku cez heslo alebo ochranu odtlačkov prstov. Bezprostredne po pripojení telefónu s obrazovkou v aute budete môcť pokračovať na displeji palubnej dosky vozidla. Postupujte podľa pokynov na navigačnom paneli vozidla a otvorte aplikáciu Sygic. Navigácia Sygic Car by mala byť uvedená v sekcii Aplikácie.

Navigácia Sygic Car sa potom zobrazí na palubnej doske vozidla. Všimnete si, že užívateľské rozhranie je trochu iné, aby bolo jednoduchšie používať, zatiaľ čo ste za volantom.

Ak ste pred pripojením telefónu k autu nevytvorili trasu, tak si ju môžete samozrejme zvoliť priamo cez obrazovku ťuknutím na "Vyhľadávanie" a "Ponuka".

Ak ste si vytvorili trasu v telefóne pred pripojením k vášmu vozidlu, budete môcť pokračovať v navigácii bez potreby nastavenia novej trasy.

Ďalšie informácie o tom, ako vytvárať / upravovať trasy, kým sú pripojené k vášmu automobilu, nájdete v ďalších článkoch v tejto časti.

Ak sa vám zobrazí hláska, že počas jazdy sa aplikácia nedá používať, skúste prejsť postupom nižšie.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Apple CarPlay?

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Ford Sync 3?

Související články

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.

Odesláno! V průběhu následujících 48 hodin Vás budeme kontaktovat.