icon

Sygic Car Navigation

GPS Navigácia pre Android a iOS, s možnosťou prepojenia s kompatibilným vozidlom

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Incontrol -Jaguar/LandRover?

V prípade prepojenia telefónu s Jaguar alebo Land Rover cez InControl, postupujte podľa týchto krokov:

  1. Uistite sa, že vaše auto Jaguar alebo Land Rover má možnosť prepojenia cez incontrol.

  2. Stiahnite si a nainštalujte Prepajac InControl Apps cez vás telefón.

  3. Pre prepojenie telefónu Android s vozidlom Land Rover pripojte svoj telefón pomocou bluetooth. Prepojenie je potrebne z dôvodu prenášania zvukových inštrukcii.Tieto kroky sa nevyžadujú pre zariadenia so systémom iOS.

  4. Uistite sa, že je vaše zariadenie odomknuté.

  5. Pripojte telefón do portu USB v aute

  6. Ak sa prepájate cez zariadenie iPhone a aplikácia InControl ešte nebola zapnutá, tak sa vám zobrazí výzva pre jej otvorenie. Ak používate telefón s Androidom systémom, tak po tejto výzve môžete vybrať možnosť Vždy povoliť, čím potvrdíte všetky budúce výzvy.

  7. V ďalšom kroku vyberte aplikáciu InControl Apps na dotykovej obrazovke vášho auta. Zvoľte Sygic zo zoznamu dostupných aplikácií.

  8. Následne máte možnosť používať navigáciu na obrazovke auta.

Dôležitá poznámka
Pre správnu funkcionalitu je potrebné mať GPS signál. Uistite sa, že sa nachádzate na otvorenom priestranstve, mimo garáži a tunelov.

Navigáciu môžete pred pripojením používať na telefóne a tiež si trasu pred pripojením nastaviť rovno cez telefón. Následne po prepojení sa na obrazovke vozidla zobrazí už predom nastavená trasa.

Riešenie problémov

  • V prípade, že spojenie cez InControl nefunguje, skontrolujte či používate najnovšiu dostupnú verziu Sygic Car Navigation. Majte na pamäti, že telefón sa prepája k vozidlu pomocou USB kábla, keďže pripojenie cez Bluetooth neumožňuje.
  • V prípade ak by nefungoval zvuk zistite či máte v telefóne aj v aute zapnuté Bluetooth. Skontrolujte, či je telefón v zozname spárovaných zariadení vášho auta.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Ford Sync 3?

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Honda?

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.

Odesláno! V průběhu následujících 48 hodin Vás budeme kontaktovat.