icon

Sygic Car Navigation

GPS Navigácia pre Android a iOS, s možnosťou prepojenia s kompatibilným vozidlom

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Incontrol -Jaguar/LandRover?

Svoj telefon môžete pripojiť taktiez k vášmu autu Jaguaru alebo Land Roveru, ktorý je vybavený funkciou INCONTROL.

Najprv si musíte stiahnuť aplikáciu INCONTROL applauncher priamo cez appstore. Otvorte aplikáciu INCONTROL a spustite navigáciu Sygic Car Navigation.

Ďalšie informácie ohladne prepojenia nájdete v tomto článku: http://www.sygic.com/blog/2016/how-to-run-sygic-car-navigation-from-jaguar-and-land-rover-cars

Navigácia Sygic Car musí byť nainštalovaná vo vašom zariadení a váš telefón musí byť odomknutý, ak mate telefón uzamknutý tak prosím použite heslo alebo ochranu odtlačkov prstov pre odomknutie. Bezprostredne po pripojení telefónu cez obrazovku sa obraz na telefóne začierni a budete musieť pokračovať na displeji vozidla. Postupujte podľa pokynov na navigačnom paneli vozidla a otvorte aplikáciu Sygic. Navigácia Sygic Car by mala byť uvedená v sekcii Mobilné aplikácie

Navigácia Sygic Car sa potom zobrazí na palubnej doske vozidla. Všimnete si, že užívateľské rozhranie je trochu iné, aby bolo jednoduchšie používať, zatiaľ čo ste za volantom.

Ak ste pred pripojením telefónu k autu nevytvorili trasu, uvidíte mapu s vašou polohou pomocou tlačidiel "Vyhľadávanie"

Ak ste vytvorili trasu v telefóne pred pripojením k vášmu vozidlu, budete môcť pokračovať v navigácii bez potreby nastaviť trasu.

Ďalšie informácie o tom, ako vytvárať / upravovať trasy, kým sú pripojené k vášmu automobilu, nájdete v ďalších článkoch v tejto časti.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Ford Sync 3?

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Honda?

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.

Odesláno! V průběhu následujících 48 hodin Vás budeme kontaktovat.