icon

Sygic Car Navigation

GPS Navigácia pre Android a iOS, s možnosťou prepojenia s kompatibilným vozidlom

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Honda?

V prípade prepojenia so systému iOS je potrebne si najprv stiahnuť aplikáciu Hondalink applauncher a potom pomocou špeciálneho káblu od spoločnosti Honda prepojiť telefón. Spustíte aplikáciu Hondalink a ďalej Sygic Car priamo cez tuto aplikáciu.
Navigácia Sygic Car musí byť nainštalovaná vo vašom zariadení a váš telefón musí byť odomknutý, ak mate telefón uzamknutý tak prosím použite heslo alebo ochranu odtlačkov prstov pre odomknutie. Bezprostredne po pripojení telefónu cez obrazovku sa obraz na telefóne začierni a budete musieť pokračovať na displeji vozidla. Postupujte podľa pokynov na navigačnom paneli vozidla a otvorte aplikáciu Sygic. Navigácia Sygic Car by mala byť uvedená v sekcii Mobilné aplikácie. Je potrebné deaktivovať funkciu Carplay (iOS), povoliť všetky povolenia a zabezpečenia, taktiež je potrebne povoliť pripojenie na internet k stiahnutiu certifikátov počas prvého prepojenia.

Po úspešnom prepojení sa navigácia Sygic Car zobrazí na obrazovke Hondalink. Všimnete si, že užívateľské rozhranie je trochu iné a to z dôvodu jednoduchšieho používania počas šoférovania.

Ak ste pred pripojením telefónu k autu nevytvorili trasu, tak si ju môžete vytvoriť priamo cez obrazovku Hondalink pomocou tlačidiel "Vyhľadávanie"

Ak ste vytvorili trasu v telefóne pred pripojením k vášmu vozidlu, tak budete môcť pokračovať v navigácii bez potreby nastavenia novej trasy.

Ďalšie informácie o tom, ako vytvárať / upravovať trasy v pripojenom móde, nájdete v ďalších článkoch tu.

Nenašli jste řešení nebo odpověď?

Napište nám

Zpět na přehled

Ako pripojiť Sygic Car Navigáciu so systémom Incontrol -Jaguar/LandRover?

Ako vyhľadať adresu?

Napište nám

Pokud jste nenašli odpovědi na Vaše dotazy v našich článcích, manuálech nebo videích, prosím kontaktujte nás vyplněním tohoto formuláře. Náš tým zákaznické podpory Vás bude kontaktovat v průběhu následujících 48 hodin.

Odesláno! V průběhu následujících 48 hodin Vás budeme kontaktovat.